Gembird MICBT-01-BK Wireless Karaoke Microphone, Black | Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: MICBT-01-BK
- Saadavus: 5
-
18€
Gembird MICBT-01-BK Wireless Karaoke Microphone, Black | Gembird
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 83.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 471 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gembird |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird micbt-01-bk wireless karaoke microphone, black gembird, micbt-01-bk, gembird, korvaklapid ja mikrofonid

